O nas – iFixThis – Serwis Apple Poznań

Naprawiamy także inne urządzenia :)

Zajmujemy się serwisem najtrudniejszych przypadków uszkodzeń urządzeń firmy Apple – iPhone’ów i MacBooków na poziomie płyty głównej. Specjalizujemy się również w naprawie elektroniki przemysłowej. Świadczymy usługi dla firm i instytucji, innych serwisów oraz osób indywidualnych. Serwis Apple Poznań – Sprawdź naszą ofertę i pamiętaj – naszą specjalizacją jest Apple! 🙂

Nasza historia

Od zawsze lubiliśmy elektronikę i wszystko, co z nią związane. Kiedy zetknęliśmy się z produktami firmy Apple, od razu chcieliśmy poznać je od podszewki. W ten sposób zrodziła się nasza pasja do iPhone’ów i Maców. W naprawie tych sprzętów osiągamy mistrzostwo. Wciąż się rozwijamy, czerpiemy wiedzę i wzorce od najlepszych na świecie – sami stajemy się wzorcem dla innych. Podejmujemy się zwłaszcza przypadków trudnych – zalanie telefonów, naprawa płyt głównych. Precyzja, wnikliwość i pasja – to trzy zasady, którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy.

iFixThis – Serwis Apple Poznań – Precyzja i specjalizacja serwisowa

Jesteśmy prekursorami na rynku polskim – korzystamy z najlepszego sprzętu wysokiej jakości m.in. kamery termowizyjnej Testo, mikroskopów firmy Amscope, lutownic JBC. Bezkompromisowość i konsekwencja przynoszą efekty – do tej pory naprawiliśmy setki urządzeń i podejmujemy się coraz nowszych wyzwań.

Specjalizujemy się w najtrudniejszych przypadkach. Osiągamy to, czego inne serwisy nie są w stanie dokonać.

Skrupulatność, zapał, konsekwencja.

To najtrafniejsze określenia opisujące serwis iFixThis